familieweekend
Deze bijzondere en unieke groepsaccommodatie ligt langs een mooie rivier en de middeleeuwse vestingstad Buren. Ze beschikt over prachtige suites, grenzend aan een mooie open leefkeuken met haard en allen in open verbinding met de sprookjesachtige tuin. Oude tuinpaadjes leiden u naar de vijver met veranda, lange tafels in de oude boomgaard, een grote vuurplaats en diverse terrassen temidden van palmen, bananenbomen en beelden.
Kunsthof de Heuf is door haar intieme, warme sfeer zeer geschikt voor mensen die een familieweekend willen vieren. Een familieweekend in de Betuwe. Door ons druk bezette leven vergeten wij mensen vaak datgene wat het belangrijkste is: samen zijn met onze familie of vrienden. In deze bijzondere groepsaccommodatie ben je samen, en is het alsof de tijd heeft stilgestaan. Deze bijzondere groepsaccomodatie is gevuld met kunst, schitterende verzamellaarsobjecten, prachtige schilderijen en affiches. Van binnenuit kijk je uit op de kleurrijke, exotische tuin ; verhalen gaan leven, herinneringen aan vroeger drijven naar boven. Verhalen van opa;s en oma, vaders en moeders met hun kinderen. Een unieke groepsverblijf in Gelderland ! Lekker jeu de boulen in de tuin, bbq en op één van de terrassen, tussen de fruitbomen, of heerlijk zwemmen in de zwemvijver. Even op adem komen. Of de stad in, vol bezienswaardigheden, leuke winkeltjes, musea, historische wandelroutes, en in een middeleeuwse omgeving. Even lekker eten bij de Prins, of bij de vermaarde pannenkoekenbakker, of een drankje bij de Hofhouding. Het kan allemaal !
vriendenweekend
“Vriendschap is een droom, een pakketje schroot met een dun laagje chroom” zong Henk Westbroek in de jaren 80. Wij op deze bijzondere groepsaccommatie, unieke groepsaccommodatie en groepsverblijf Gelderland merken daar niet veel van. Wat we wel merken, is dat vrienden hier inderdaad heerlijk wegdromen. Zo ook op het moment dat ik dit schrijf bijvoorbeeld… .ik kijk uit het raam, het regent. Een groep technici, zit bij de zwemvijver onder de overkapping een biertje te drinken. Zelfs bij slecht weer genieten ze volop van de omgeving. `Ze lachen en lallen, halen oude herinneringen op aan hun studententijd, toen ze samen werden ontgroend. Hun vriendenweekend kan niet meer stuk. Het is hun laatste dag hier. Een mooi gezicht. Ze snuiven de natuur in zich op en kijken naar de prachtige tuin, vol buxusperken, rododendrons, palmen. Kom ook een keertje !

