Bijzondere vergaderlocatie met een missie
Voor Blom Psychologen Phd is Kunsthof de Heuf een ideale werkplek. Deze bijzondere vergaderlocatie ademt verbinding, optimisme en creativiteit. Vanuit die basis kunnen wij teams op natuurlijke wijze verder brengen.
De wonderlijke kracht van lachyoga
Soms zetten we een bijzonder middel in om de energie in een team te ontwaken. Dit middel werd door dr. Kataria in India ontwikkeld. Onder de noemer ‘verblijden en verbinden’ liet hij de wereld kennis maken met de kracht en eenvoud van lachyoga. Hoewel lachyoga in verschillende landen (waaronder onze oosterburen) gemeengoed is geworden in het bedrijfsleven, is dit in Nederland nog niet het geval. De waarom-vraag is interessant, maar voor nu gaan we eraan voorbij. In plaats daarvan geven we u graag de gelegenheid om het te ervaren op Kunssthof de Heuf.
…de balans op te maken over hoe we het doen na een aantal ingrijpende veranderingen in de organisatie en welke uitdagingen er voor ons als individu en als management zijn. Met ondersteuning van Blom Psychologen phd hebben we dit proces opgestart om los te komen uit de dagelijkse praktijk. Dit was een goede katalysator voor het groepsproces.
– Leo van Leeuwen, directie-voorzitter CNB
De najaarsactie van bijzondere vergaderlocatie Kunsthof de Heuf
Gedurende de maanden september tot en met december kunt u gebruik maken van onze lach-actie. We zetten uw vergadering kosteloos kracht bij door middel van een korte sessie lachyoga (half uur). Op deze manier kunt u zelf ervaren wat lachyoga doet.
Uiteraard kunt u deze gelegenheid aangrijpen om kennis te maken met Blom Psychologen phd. We zijn specialist in het coachen van teamprocessen. We maken het onbesproken bespreekbaar en werken aan een toekomst waarin positieve krachten optimaal worden benut. Ga voor meer informatie naar www.kunsthofdeheuf.nl/vergaderen.