bijzondere groepsaccommodatie

bijzondere groepsaccommodatie

Deze bijzondere groepsaccommodatie heeft veel te bieden!

De afgelopen weken waren bijzonder. We hebben toegewerkt naar een tv uitzending op omroep Max, we hebben de nodige verbouwingen achter de rug, een nieuw liedje gecomponeerd , een videoclip hierbij gemaakt en nog veel meer..

Bijzondere groepsaccommodatie in Gelderland

2015 is al met al een bewogen jaar.  Stilzitten is er niet bij geweest, Kunsthof de Heuf is een plek waar veel verschillende activiteiten worden ontplooid: schilderworkshops, muziekoptredens, B&B, groepsaccommodatie, psychologische workshops.

Voor ieder wat wils

bijzondere groepsaccommodatie

Betuwe route

Alle activiteiten vinden wij even inspirerend en we genieten ervan dat onze bezoekers ze graag met elkaar combineren.  Een overnachting waarbij u in de ochtend gewekt wordt door de haan om vervolgens de dag te starten met een schilderworkshop ‘portretschilderen’ en af te sluiten met een ontroerend en bewogen live muziekoptreden van ‘Antonia speelt’ is geen uitzondering.  Wij genieten wanneer u het naar uw zin heeft. En hoe u uw verblijf wilt vormgeven is geheel aan u. Wij zorgen er enkel voor dat het u aan niks ontbreekt!

Om u optimaal te laten genieten van al het moois dat Buren te bieden, met haar pracht en praal, haar rijke historie, haar mooie Betuwe met slingerdijkjes, appelgaarden, rivierentjes en beekjes beschikken wij ook over kano’s en tandems.  Zodat u alleen of als groep erop uit kunt trekken. Wij hebben een aantal bijzondere routes voor u uitgestippeld, welke u meevoert langs de mooiste plekjes van de Betuwe: kastelen, molens, landgoederen als heerlijkheid Maerienwaardt.   En natuurlijk hebben we ook gedacht aan rivier de Lek. Wanneer  u niet te laat vertrekt vanaf de Kunsthof bent u waarschijnlijk op tijd om de ossen de rivier te zien oversteken. Een prachtig beeld. Moeder en vader voorop, de kleintjes erachteraan. Later op de dag ziet u koeien in het water staan, die genieten van wat verkoeling in de uiterwaarden.

bijzondere groepsaccommodatie

bijzondere groepsaccommodatie

Trots op de Betuwe

Ja, we zijn met recht trots op de Betuwe, het is veelzijdig, uniek, middeleeuws. En de stad Buren, daar raken we al helemaal niet over uitgepraat. Restaurantjes, brocante winkeltjes, bloemenwinkels, cadeauwinkeltjes, musea. Hier raakt u niet snel uitgekeken.