Ons TV optreden in het programma Bed and Breakfast van omroep Max
Allereerst voor de kijkers onder ons: het koude water is opgelost! Zie hier de foto´s!
Wat was dat spannend! Weten dat ruim 1,5 miljoen mensen naar jou kijken, je interieurs bekijken, de sfeer meeproeven en natuurlijk de Bed en Breakfast uittesten
We hadden het geluk dat we met leuke mede-eigenaren in het programma zaten. Iedere locatie was uniek, met zijn eigen sferen en producten. Een unieke prestatie om ons bij elkaar te brengen!
De kop eraf
We startten als eersten, en wisten dus niet wie we konden verwachten. Dat is zo ontzettend spannend! De mogelijkheden razen door je hoofd. Zouden het van die pietluttige types zijn, die overal hun vinger langshalen om ´m nog eens vet voor de camera te houden? Het viel wat dat betreft meer dan mee. Iedereen had er duidelijk zin in om er wat moois van te maken.
Dan het uitje. De opnamedag was op maandag 5 januari. Wat doe je op zo´n dag, waarop alles dubbel dicht is? Maandag is de dichte dag in ons vestingsstadje, en de eerste week van januari is traditioneel de dichte week. Dus ja, wat doe je? We dachten de oplossing te hebben gevonden door het dicht bij onszelf te houden. Een schilderworkshop van slechts 2,5 uur, dat was schilderen met vaart!
Blompsychologen.nl
De psychologie-tak werd vertegenwoordigd door een lachsessie. Erg beperkt weliswaar, maar goed, zo zou je het kunnen zien. Het leek ons een leuk idee om de stellen op een snelle manier dichter bij elkaar te brengen. Maar… slaat zoiets aan? En, hoe knipt een producer zoiets?? Staan we niet met z´n allen ontzettend voor aap? Oordeelt u zelf.
Het ontbijt was voor ons ook een bijzonder moment. Normaliter geven we op aanvraag een ontbijtconcert, dit is zo gegroeid. Dit keer wilden we ons nieuwste liedje ´gat van de tijd´ spelen. En met nieuwst bedoelen we eigenlijk ´onaffe´. Uiteraard gingen we ervoor, en met kerst hebben we ons suf gerepeteerd. Het was een kleine uitputtingsslag. Met de opnames zullen we er klaar voor zijn, dachten we. Dachten we. Oordeelt u zelf. Wij vonden het slecht hoorbaar, maar desalniettemin, we stonden in ons eigen theatertje, op tv.
De beoordeling
Dan de beoordeling. Hoewel de sfeer goed was, kunnen er natuurlijk verrassingen opduiken. Zo bleek Robert plots te douchen met koud water. Je probeert achter de schermen nog een en ander recht te breien, maar ja, recht is recht, krom is krom, en onze douche gaf koud water. Voor zo´n 1,5 miljoen kijkers. Gelukkig beschikten 2 kamers over 3 badkamers, dus geen man overboord. Het probleem is inmiddels opgelost. Dus kom maar op 🙂
De beoordelingen waren onverminderd positief en de warme reacties blijven binnenstromen
Dankwoord
Bij deze willen we nogmaals Galerie Moen, Bakkerij van Walderveen en Zieneb Hairstyling & Visagie bedanken voor hun bijdrage aan het programma!

