Buren – klein Venetië
Alle kamers romantische bed and breakfast volgeboekt met Valentijn!
Bij deze willen wij u graag op de hoogte brengen van het feit dat alle kamers met Valentijn volgeboekt waren! Men wist Buren- de parel in de Betuwe- te vinden. En mooier nog, men wist Kunsthof de Heuf te vinden. Onze romantische bed en breakfast.
Het Valentijn arrangement van onze romantische bed en breakfast
Wij vermoeden dat het Valentijn arrangement sterk aan het succes heeft bijgedragen. De rozenbogen waren versierd, de lampjes twinkelden in de tuin en vanaf de oude vuurplaats was voortdurend het geluid van knetterend hout hoorbaar. Bij aankomst namen de gasten met zijn allen plaats om dit vuur en vertelden kort maar krachtig hun liefdesverhaal, waarna ze werden getrakteerd op een muziekoptreden. De sfeer was romantisch en verbindend en de verhalen waren soms verrassend. Zo hadden we een echtpaar te logeren die elkaar bij de eerste hulp hadden ontmoet. Hij zat daar met een gebroken enkel, zij met een gebroken pols. Het moest klaarblijkelijk zo zijn. Ze raakten aan de praat en de vonk sloeg bij beiden vrijwel direct over. Ze zijn vanaf die tijd eigenlijk onafscheidelijk. Dit is nu al 8 jaar geleden. De pols en enkel zijn inmiddels overigens hersteld. Na deze verhalen te hebben gehoord werden de gasten naar de kamer begeleid. Hier konden ze genieten van een warm bad met rozenblaadjes en een heerlijke fles champagne van het huis.
Een bijzondere B&B
In de ochtend konden ze genieten van een bijzonder ontbijt, speciaal in het kader van de Valentijn geserveerd. Lekkernijen van Marokkaanse, Hollandse en Israëlische keuken: Rghaif (Marokkaanse pannenkoeken), Ghriba (griesmeelkoekjes),en M’ Hencha ( Marokkaanse amandeltaart) als dessert, geserveerd met Marokkaanse thee, Hollandse croissantjes, Roemeense koffie, Challat (Joods gevlochten Sjabbat brood, Hollands speltbrood, diverse soorten Jams en meer!

