Dompel u onder in de sfeer van romantische bed and breakfast Kunsthof de Heuf
Zaterdag 14 februari is het alweer Valentijnsdag. Zoals u weet draait deze dag om de liefde. We openbaren de liefde die we stilletjes voor die éne man of vrouw voelen, of bezegelen dat vertrouwelijke gevoel dat al jaren tussen ons gedijt. Mocht u spontaan besluiten om iets van de dag te maken, dan wijzen wij u graag op het bestaan van onze romantische bed and breakfast. Wat dacht u van een romantische overnachting op deze unieke plek, met zijn tweeën, vieren, achten, twaalven…. Want de liefde is niet alleen voorbehouden aan stelletjes! Ook als liefdevolle groep bent u welkom op onze groepsaccommodatie Kunsthof de Heuf!
De lovenswaardige moed van liefdes-priester Valentinus
In Nederland lijkt deze dag een beetje op zijn retour. Men vindt het te commercieel en getuige van te weinig traditionele waarde. Maar is dit echt zo? Wie de geschiedenisboeken induikt, komt er al snel achter dat Valentijnsdag wel degelijk traditionele waarde heeft; zijn oorsprong gaat al terug tot in de 3e eeuw na Christus! Vermoedelijk is alles terug te herleiden naar priester ‘Valentinus’ die bekend stond om zijn goede daden voor de armen, ouderen en zieken. Maar hij deed meer! In het geheim trouwde hij jonge stelletjes iets wat destijds door de keizer strikt was verboden. Valentinus heeft zijn liefdesmissie dan ook met de dood moeten bekopen. op 14 februari 270. Op deze dag gaf de keizer opdracht Valentinus te onthoofden.
We kunnen dus met een gerust hart Valentijnsdag vieren. U bent niet de enige, maar liefst 3,3 miljoen mensen doen dit jaar met u mee! En dit aantal blijkt het hoogst in de provincie Zuid Holland te liggen. Hier lopen ze wel warm voor zo’n ‘liefdesdag’. In Groningen ligt dit aantal het laagst. MIsschien is het wel de Groningse nuchterheid die men ervan weerhoudt elkaar op 14 februari het hof te maken.
Buren is er in ieder geval klaar voor
Vestingsstad Buren in de Betuwe is er in ieder geval klaar voor! De stad ademt romantiek. Zo bindt Jeroen van Galerie Moen de mooiste en meest bijzondere bloemstukken, en kunt u zich bij het Koolwitje vergapen aan een uitgebreide collectie Bunzlau Castle servies. Laat de Hofhouding een heerlijke borrel voor u inschenken en schuif vervolgens aan bij restaurant de Prins voor een diner bij de haard. U ziet de bollampjes van Kunsthof de Heuf dan al twinkelen. Vanaf kwart over 8 kunt u in de Lambertuskerk genieten van het Rubens Quartet. Om vervolgens, heerlijk voldaan, te eindigen in de tuinkamer of het koetshuis van Kunsthof de Heuf. We noemen maar wat, op elk vlak heeft u voldoende keus in Buren!
Overnachten in Kunsthof de Heuf
Kunsthof de Heuf is ondergedompeld in Valentijnsferen. Harten, kaarsjes, hapjes, een heerlijk warm bad met rozeblaadjes, een liefdevol muzikaal optreden bij het ontbijt…. ja, wij verstaan de kunst van de liefde en laten u hierin graag delen. Dus verras uw bestaande of geheime liefde met een sfeervolle overnachting en krijg 10% korting van ons!
Benieuwd naar de recensies over onze bed and breakfast? Klik hier



