Morgen geeft kunstschilder Lydia van den Heuvel (klik hier voor haar persoonlijke website) een workshop schilderen aan de gasten van haar groepsaccommodatie. De beleving van de deelnemers staat voorop.
”In 2,5 uur kan men natuurlijk niet veel leren. Het gaat erom de passie bij te brengen van het schilderen met olieverf op linnen. Bij bijna alle workshops schildert men met acryl op katoen, maar ik geef er de voorkeur aan om de mensen te laten delen in de geur en het authentieke gevoel van het schilderen met olieverf op een echt linnen doek.”
Hebt u ook interesse in een schilderworkshop, al dan niet in combinatie met een verblijf in onze bed and breakfast of groepsaccommodatie? Neem dan vrijblijvend contact met ons op.
Combineer uw verblijf in onze bijzondere groepsaccommodatie in de Betuwe met een schilderworkshop door kunstschilder Lydia van den heuvel
