Kunsthof de Heuf is een unieke en romantische bed and breakfast Betuwe
Zoals mevrouw Bea Carson uit Maryland (New York) het van de week kort maar krachtig omschreef: ‘
An exceptional B&B. Spacious rooms and amazing breakfast.
Het ‘exceptionele’ van onze bed and breakfast in Buren (parel van de Betuwe) is verbonden met de oorsprong van Kunsthof de Heuf. Het is een creatie van Lydia van den Heuvel, die als beeldend kunstenares wordt geroemd vanwege de warmte, menselijkheid en liefde in haar doeken. Dezelfde passie heeft ze laten spreken bij de tot standkoming van Kunsthof de Heuf, waar mensen uit alle windstreken een uniek en onvergetelijk verblijf beleven. Exceptional, zeker.
Geniet vandaag van een optreden van ‘antonia speelt’
Kunst stroomt door de aderen van deze romantische bed and breakfast Betuwe. Regelmatig wordt het ontbijt (een kunst op zich) vergezeld door een akoestisch optreden van mooie luistermuziek. Vandaag, om 13 uur, kan men kosteloos komen genieten van de muziek van Antonia Speelt. De band van de Heuf speelt in het kader van Muzikale Monumenten. In diverse monumenten van de binnenstad zal muziek klinken, en u bent uitgenodigd om hiervan te genieten. Het optreden vindt plaats in de deel van de hoeve, die uitzicht biedt op de eeuwenoude stadswal van Buren. Deze vestingsstad wordt niet voor niets de parel van de Betuwe genoemd.
Het repetoir van Antonia Speelt
Antonia speelt maakt Nederlandstalige muziek met invloeden uit pop, het levenslied, punk. Het is een volstrekt eigenzinnige sound die het 3 tal ontwikkelt. De muziek is eerlijk en no nonsense, en wordt vaak geboren uit een sterke melodie. Evenals de muziek zijn de thema’s die worden bezongen eenvoudig en diep. Deze muziek neemt je mee naar een andere plek. Kom het ervaren!
